Spiderman

Z wieloma sprawami jest jak z wielką pajęczyną.

Możesz koło niej przechodzić, a nawet od czasu do czasu zerwać jej kawałek, ale prawdopodobnie nie będzie sobie zdawać sprawy z jej rozmiarów. Aż tu naraz przyjdzie wielka mgła i osnuje swoim mlecznym odcieniem rzeczywistość. I wyjdą na jaw rozmiary pajęczej sieci.Wreszcie możesz się przyjrzeć dokładnie. Zlokalizować maleńkie kropelki wody, które po długiej suszy przytuliły się do nitek sieci. Misterne arcydzieło w pełnej krasie.

A pająk? Schowany gdzieś przed wichrem i deszczem, czeka na pierwsze promienie słońca. Wtedy wyjdzie i obejmie ponownie we władanie swoje królestwo.

A nam zostaną wspomnienia…

Wszędzie jest dobrze, gdzie nas nie ma (ale my wszędzie jesteśmy!).

The following two tabs change content below.

Zytka Maurion

?! Niech następne pokolenia piszą moją biografię.

Ostatnie wpisy Zytka Maurion (zobacz wszystkie)

3 myśli nt. „Spiderman

    • O tak, zdecydowanie, Alis. Dopóki nie musimy pokazać siły, nie wiemy, na ile nas stać :)

  1. za każdym razem kiedy śnią mi się pajęczyny czuję się osaczona. Zwykle jest to cała masa małych pajączków wiszących sobie wszędzie w pokoju, tak że ruch bez wpadnięcia na nie jest niemożliwy. Brrrrr. Pająki i ja się nie przyjaźnimy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>