Spiderman

Z wieloma sprawami jest jak z wielką pajęczyną.

Możesz koło niej przechodzić, a nawet od czasu do czasu zerwać jej kawałek, ale prawdopodobnie nie będzie sobie zdawać sprawy z jej rozmiarów. Aż tu naraz przyjdzie wielka mgła i osnuje swoim mlecznym odcieniem rzeczywistość. I wyjdą na jaw rozmiary pajęczej sieci.Wreszcie możesz się przyjrzeć dokładnie. Zlokalizować maleńkie kropelki wody, które po długiej suszy przytuliły się do nitek sieci. Misterne arcydzieło w pełnej krasie.

A pająk? Schowany gdzieś przed wichrem i deszczem, czeka na pierwsze promienie słońca. Wtedy wyjdzie i obejmie ponownie we władanie swoje królestwo.

A nam zostaną wspomnienia…

Wszędzie jest dobrze, gdzie nas nie ma (ale my wszędzie jesteśmy!).

The following two tabs change content below.

Zytka Maurion

?! Niech następne pokolenia piszą moją biografię.

3 myśli nt. „Spiderman

    • O tak, zdecydowanie, Alis. Dopóki nie musimy pokazać siły, nie wiemy, na ile nas stać :)

  1. za każdym razem kiedy śnią mi się pajęczyny czuję się osaczona. Zwykle jest to cała masa małych pajączków wiszących sobie wszędzie w pokoju, tak że ruch bez wpadnięcia na nie jest niemożliwy. Brrrrr. Pająki i ja się nie przyjaźnimy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>