Trudne?

 

Wszystko jest trudne

Fuller to mądry gość. Powiedział też: Są ludzie, których uznano za odważnych, bo strasznie bali się uciec. Z angielska brzmi to tak: Some have been thought brave, because they were afraid to run away.

A czasem życie nie daje nam wyboru. Stawia przed sytuacjami, które miały się nigdy nie wydarzyć. Lub przynajmniej nie teraz. Nie już! Człowiek chciałby krzyczeć z rozpaczy. Niech się zatrzyma czas! Niech stanie na moment! Potrzebuję oddechu! A tu nic. Najgorszy w takich momentach jest brak możliwości ubłagania czasu. Płynie sobie, jakby nic się nie stało. Chociaż może cały świat się już zawalił.

The following two tabs change content below.

Zytka Maurion

?! Niech następne pokolenia piszą moją biografię.

Ostatnie wpisy Zytka Maurion (zobacz wszystkie)

4 myśli nt. „Trudne?

 1. o to to mnie kiedyś spotkało. Byłam tak przerażona informacjami, które zalewały mi mózg, że nie umiałam zareagować. Zostałam uznana za odważną i zmuszona do podjęcia decyzji, która…okazała się najlepszą w moim życiu :D

 2. To jakaś aluzja do sytuacji kiedy ktoś się dowiaduje o tym, że będzie miał dziecko? Wydaje nam się, że bocian nigdy nie przyleci, a jak już to zrobi to „krzyczymy z rozpaczy”. Ktoś mądry podobno wpadł na pomysł żeby zlikwidować wiosnę, żeby bociany zostały w ciepłych krajach, stąd ciągle zima.

  • Witaj, Humorysto!

   Ciekawe są Twoje spostrzeżenia na temat rodziców i dzieci. Ja tam już wolę wiosnę – przynajmniej dzieci, które już się urodziły, mogłyby wreszcie wyjść spokojnie na spacer, a nie brodzić w śniegu. Bociany mi nie przeszkadzają. Ja tam dużo słyszałam o kapuście! A jak wiadomo, sezon na kapustę trochę później. :)

   Moje słowa odnosiły się do zupełnie innej sytuacji, która nie miała nic wspólnego z pięknym, błogosławionym czasem dla przyszłych Rodziców. Są niestety w życiu też duuużo trudniejsze sytuacje, bo już nieodwracalne. Choć jednocześnie nieuniknione.

   Pozdrawiam, życząc dobrych Świąt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>